Adaptační kurz 6. ročníky

Náš kurz začínal na hlavním nádraží v Brně. Celou dobu pršelo, po nějaké chvíli jsme kvůli výluce vlaku nastoupili na autobus a jeli na vlak do Zastávky u Brna. Nicméně pořád jaksi poprchávalo. Po nastoupení do vlaku přestávalo pršet. No a asi po hodině jsme dorazili do vesnice zvané Bransouze, kde jsme se ubytovali. Hned první aktivita byla, že jsme si házeli míčkem a říkali svoje jména. Pak jsme měli oběd. Po obědě jsme všichni šli na vycházku, na konci výpravy jsme se dostali do obchodu, kde jsme si mohli koupit co jsme chtěli?!?!Druhý den jsme se ráno sešli na snídani. Po snídani jsme měli chvilku volno, takže jsme hráli stolní hry. Pak jsme si měli všichni zavázat oči pomocí šátků a náš třídní učitel nás měl provést po areálu. Po obědě jsme se měli začít balit. Až jsme byli sbalení, šli jsme na vlak a jeli domů.
autor: Mikuláš Richter, 6. C