Přijímání žáků

Vítejte, jsme rádi, že se zajímáte o přijetí na naši školu. Pokud se k nám chcete přijít podívat, zveme vás dne 5. března 2019 na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Od 8.00 hod. do 12.00 hod. vás školou provedou naši nejstarší žáci a je možné nahlédnout do výuky. Můžete s sebou vzít i vašeho budoucího prvňáčka, který se tak přirozeně seznámí se školou. Ve 14.00 hod. bude připravena beseda o výuce jazyků s vyučujícími AJ a NJ . Zápis do prvních tříd na školní rok 2019/20 se bude konat v pátek 26. dubna 2019 od 14.00 do 18.00 hodin a v sobotu 27. dubna 2019 od 9.00 do 12.00 hodin. Zápis probíhá hravou, nenásilnou formou, naší prioritou je, aby se u nás děti cítily dobře a na školu se těšily. Zároveň je tým zkušených pedagogů připraven poradit a zodpovědět případné dotazy.

V naší škole nabízíme mimořádnou možnost výběru ze dvou jazyků už od první třídy. Všichni prvňáčci mají dvě hodiny němčiny nebo angličtiny týdně. Zvažte tedy, prosím, o jaký jazyk máte zájem, budeme se vás na to u zápisu ptát. O druhý jazyk ale také nepřijdou, začíná od páté třídy.

Pro více informací k zápisu klikněte zde.