První třídy 2019/20

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, jsme rádi, že vás i vaše děti můžeme přivítat v naší škole. V dalším textu najdete odkazy na rozdělení žáků do tříd, kde jsme se maximálně snažili vyjít vstříc vašim přáním a ve většině případů se to i podařilo. Dále zde najdete i odkaz na původní seznamy přijatých žáků, ve kterých jsou děti rozděleny do jazykových skupin AJ/NJ. Prvním školním dnem je pondělí 2. září a děti budou mít jednu vyučovací hodinu. Děti si berou aktovku, ale nepřezouvají se. V naší škole máme dlouholetou tradici patronátu žáků devátých tříd nad prvňáčky – ti se vás před školou ujmou a doprovodí do příslušné první třídy. Počítejte, prosím, 2. září po skončení 1. hodiny dětí s třídní schůzkou, která bude trvat cca do 10.00 hodin. O vaše děti se v té době postarají paní vychovatelky školní družiny.

Seznam přijatých žáků (pod ID – číslo na žádosti v pravém horním rohu) najdete zde.

Rozdělení žáků do tříd (pod ID – číslo na žádosti v pravém horním rohu) najdete zde.

Organizaci prvního školního týdne najdete zde.