Přijímání žáků

Vítejte, jsme rádi, že se zajímáte o přijetí na naši školu. Pokud se k nám chcete přijít podívat, zveme vás dne 5. března 2020 od 8.00 do 12.00 hodin na den otevřených dveří, při kterém je možné nahlédnout do výuky. Můžete s sebou vzít i vašeho budoucího prvňáčka, který se tak přirozeně seznámí se školou. V 15.00 hodin bude ukázková hodina AJ, v 15.30 hod. ukázkové hodiny NJ, v 16.15 hodin pro zájemce beseda o výuce jazyků.

Zápis do prvních tříd na školní rok 2020/21 se bude konat v pátek 17. dubna 2020 od 14.00 do 18.00 hodin a v sobotu 18. dubna 2020 od 9.00 do 12.00 hodin. Zápis probíhá hravou, nenásilnou formou, naší prioritou je, aby se u nás děti cítily dobře a na školu se těšily. Zároveň je tým zkušených pedagogů připraven poradit a zodpovědět případné dotazy.

V naší škole nabízíme jedinečnou možnost výběru ze dvou jazyků už od první třídy. Všichni prvňáčci mají dvě hodiny němčiny nebo angličtiny týdně. Výuku NJ od první třídy nabízíme jako jediná škola v Brně. Zvažte tedy, prosím, o jaký jazyk máte zájem, budeme se vás na to u zápisu ptát. O druhý jazyk ale také nepřijdou, začíná od páté třídy.

Pro více informací k zápisu klikněte zde.