Lyžařský výcvik Dolní Lomná

Na lyžařský výcvik jsme se hodně těšili. Bohužel lyže jsme kvůli nedostatku sněhu nechali doma. Od školy jsme odjeli v 10 hodin. V autobuse jsme se nudili přibližně 2 a půl hodiny. K chatě jsme se nechali vyvézt lanovkou i s batohy. Ubytovali jsme se a potom jsme šli na krátkou procházku po okolí, přišli jsme až za tmy. Každý den ráno šli dobrovolníci nejdříve před chatu na rozcvičku a pak jsme si dali teprve snídani. Dopoledne jsme měli vyučovací program v terénu. Odpoledne jsme šli na výlet ke slovenským hranicím do chráněné oblasti Velký Polom. Na další den jsme se museli pořádně vyspat, protože jsme šli na půldenní výlet. Po návratu jsme šli za odměnu do bazénu, který byl společně s vířivkou v suterénu chaty. Další den ráno se šli dobrovolníci podívat na vydařený východ slunce. Po obědě jsme sepisovali tento článek a hráli hry. Večer jsme opět šli po skupinkách do bazénu. Poslední den ráno jsme si dobalili věci a přesunuli se zase lanovkou k autobusu. Autobus nás odvezl ke škole, kde na některé z nás čekali naši rodiče. Ostatní si nesli batohy domů sami.
Kolektiv žáků 7.A, 7.B