PLÁNUJEME:

MIKULÁŠSKÁ

Mezi tradiční prosincové akce patří Mikulášská nadílka. Ani v tomto školním roce nechceme dobré tradice opustit. Více ve Fotogalerii.

MIKULÁŠSKÝ HOPAN

Každoročně s Mikulášem přichází i soutěž o nejlepšího skokana ve skoku vysokém. Plánujeme i letos. Více ve Fotogalerii.

VÁNOČNÍ DÍLNY

Proběhne den otevřených dveří spojený s vánočními dílnami. Více ve Fotogalerii.

INFORMACE NAVÍC:

EXKURZE 7.B DO SPALOVNY BRNO

Dne 13. 12. 2016 se šla třída 7.B podívat do areálu firmy SAKO, kde se nachází spalovna komunálního odpadu. Nejdříve jsme byli řádně poučeni o bezpečnosti a chování v celém areálu spalovny, poté nám promítli asi 20 minutový videopořad, ve kterém bylo vysvětleno vše od vhození odpadku do odpadkového koše až po celý třídící a spalovací proces. Následně nás paní průvodkyně provedla po všech provozech firmy – od příjezdu popelářského auta do spalovny, přes třídící linku až po 2 kotle, vysoké jako desetipatrová budova, ve kterých se spaluje netříděný odpad. Všem se tato exkurze moc líbila a uvědomili jsme si, jak je důležité odpad skutečně třídit a nejen o tom mluvit.

VYSTOUPENÍ NA ZELNÉM TRHU

Ve středu 21. prosince naši žáci, jako již tradičně, zazpívali na Zelném trhu. Více ve Fotogalerii.

VYSTOUPENÍ ŠKOLNÍHO SBORU

16.12. náš školní sbor vystupoval v rámci projektu Otevřené školy na koncertě v kostele na Karáskově nám. v Brně, kde v rámci vystoupení se představilo několik dalších brněnských škol. Více ve Fotogalerii.