Olympiáda v anglickém jazyce

Dne 18.2.2021 proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce pro žáky 2.stupně, které se v letošním roce konalo online. Navzdory složité situaci se ho zúčastnilo 16 žáků 2. stupně, kteří se nebáli ověřit si své konverzační schopnosti v angličtině. Internetové spojení nás nezklamalo, takže vše proběhlo podle plánu. Žáci mluvili o různých tématech, která si vylosovali podle čísla, např. travelling, sports, food and meals……V kategorii I.A pro žáky 6. a 7. tříd byl nejhovornější J.G. ze 7. třídy, v kategorii II.A pro žáky 8. a 9. tříd se nejlépe dařilo B. L. z 9. ročníku. Vítězové obou kategorií budou naši školu reprezentovat v březnovém okresním kole, které také proběhne online. Všem účastníkům blahopřejeme.
Za vyučující aj Mgr. Kateřina Svobodová