Soutěž v anglickém jazyce pro 1.-3. ročníky

Dne 13.6. proběhla na naší škole soutěž v anglickém jazyce pro 1.-3. ročníky. Zúčastnilo se jí 33 dětí a všichni zúčastnění byli rozděleni do kategorií dle ročníků. Ústřední postavou celé akce bylo prasátko Peppa. Test začal poslechem originálního videa – Peppa Pig. V písemné části děti odpovídaly na otázky, dále se zjišťovala úroveň slovní zásoby, nechyběla ani konverzační část a část zaměřená na psaní.

Kategorie 1. třídy:
1. místo: Křivánková Nikola, Mrázová Mariana
2. místo: Mészaros Otto a Kovaříková Karla
3. místo: Mikulová Eva
Kategorie 2. třídy:
1. místo: Muric Adam
2. místo: Hrček Vojta
3. místo: Jursová Adéla
Kategorie 3. třídy:
1. místo: Zishan Xia
2. místo: Holubová Barbora
3. místo: Pellarová Veronika
Každý si odnesl drobnou cenu a potvrzení o účasti, první 3 místa ještě diplomy a knihy. Děkujeme všem za účast!
autor: Hana Jirmanová Mladá