Soutěž v anglickém jazyce pro 4.-5. ročník

V úterý 21. 6. proběhla na naší škole soutěž v anglickém jazyce pro 4.-5. ročníky. Zúčastnilo se jí 18 dětí, které byly rozděleny do kategorií dle ročníků. Soutěž začala poslechem a pokračovala konverzací s vyučujícími Aj. I přes znatelnou únavu na konci června se soutěž dětem líbila a dokázaly ze sebe dostat to nejlepší, čímž nás paní učitelky velice potěšily a povzbudily do dalšího školního snažení. Nejzdatnější angličtináři byli oceněni knihou z anglického nakladatelství USBORNE, všichni pak také něčím sladkým. Výsledky soutěže jsou k nahlédnutí na nástěnce u Aj kabinetu. Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme a přejeme krásné prázdniny, ať už s anglickou knihou, oblíbeným seriálem či hrou, nebo popovídáním si s cizincem u plážového občerstvení:-). Vždyť anglický jazyk je vstupenkou do celého světa kolem nás a má smysl se v něm neustále zlepšovat.

Za soutěž pořádající: Mgr. Monika Prokopová Štachová, Mgr. Kateřina Svobodová, Mgr. Jana Černohlávková, Mgr. Tereza Mezuliáníková