Zaměstnanci školy

VEDENÍ ŠKOLY:

Mgr. Libor Tománek
ředitel školy
Libor.Tomanek@zsantoninska.cz
konzultační hodiny: dle domluvy
telefon: +420 530 508 950, 778 158 262

Mgr. Yvona Kořístková
zástupce ředitele školy
Yvona.Koristkova@zsantoninska.cz
konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: +420 530 508 960

paní Želmíra Bozánová
vedoucí vychovatelka
Zelmira.Bozanova@zsantoninska.cz
vyučuje Etv, konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: 604 234 662

 

EKONOMICKÝ ÚSEK:

paní Renáta Raclová
telefon: +420 530 508 970
Renata.Raclova@zsantoninska.cz
paní Hana Vašourková
telefon: +420 530 508 970
zsantoninska@zsantoninska.cz

OBLAST VÝCHOVNÉHO PORADENSTVÍ:

Mgr. Šárka Pantůčková
speciální pedagog, konzultační hodiny: středa 12.55 – 13.40 h, telefon: +420 530 508 924
Sarka.Pantuckova@zsantoninska.cz

RNDr. Jiřina Sáňková
výchovný poradce, konzultační hodiny: středa 12.55 – 13.40 h, telefon: +420 530 508 920
Jirina.Sankova@zsantoninska.cz

Mgr. Václav Káňa
metodik prevence, konzultační hodiny: středa 12.55 – 13.40 h, telefon: +420 530 508 922
Vaclav.Kana@zsantoninska.cz

Mgr. Šárka Stejskalová
výchovný poradce pro I.stupeň
konzultační hodiny: středa 12.55 – 13.40 h, telefon: +420 530 508 922
Sarka.Stejskalova@zsantoninska.cz

 

UČITELÉ I. STUPNĚ:

1.A
Mgr. Eva Rybnikářová
konzultační hodiny: čtvrtek 12.00 – 13.00 h, telefon: +420 530 508 923
Eva.Rybnikarova@zsantoninska.cz

1.B
Mgr. Hana Malíšková
konzultační hodiny: čtvrtek 12.00 – 13.00 h, telefon: +420 530 508 923
Hana.Maliskova@zsantoninska.cz

2.A
Mgr. Marie Kottová
konzultační hodiny: pondělí 13.00 – 14.00 h, telefon: +420 530 508 922
Marie.Kottova@zsantoninska.cz

2.B
Mgr. Eva Oherová
konzultační hodiny: úterý 14.00 – 15.00 h, telefon: +420 530 508 923
Eva.Oherova@zsantoninska.cz

2.C
Mgr. Marta Sekaninová
konzultační hodiny: úterý 13.00 – 14.00 h, telefon: +420 530 508 922
Marta.Sekaninova@zsantoninska.cz

3.A
Mgr. Ivana Smutná
konzultační hodiny: úterý a středa 7.15 – 7.50 h, telefon: +420 530 508 923
Ivana.Smutna@zsantoninska.cz

3.B
Mgr. Tereza Mezuliáníková
konzultační hodiny: úterý 13.30 – 14.15 h, telefon: +420 530 508 931
Tereza.Mezulianikova@zsantoninska.cz

3.C
Mgr. Simona Muchová
konzultační hodiny: úterý 13.00 – 14.00 h, telefon: +420 530 508 923
Simona.Muchova@zsantoninska.cz

4.A
Mgr. Šárka Stejskalová
konzultační hodiny: středa 12.00 – 12.45 h, telefon: +420 530 508 922
Sarka.Stejskalova@zsantoninska.cz

4.B
Mgr. Dana Hlavatá
konzultační hodiny: pondělí 13.00 – 14.00 h, telefon: +420 530 508 931
Dana.Hlavata@zsantoninska.cz

4.C
Mgr. Alena Vondrušková
konzultační hodiny: středa 13.00 – 14.00 h, telefon: +420 530 508 923
Alena.Vondruskova@zsantoninska.cz

5.A
Mgr. Václav Káňa
konzultační hodiny: středa 12.55 – 13.40 h, telefon: +420 530 508 922
Vaclav.Kana@zsantoninska.cz

5.B
Mgr. Květuše Doležalová
konzultační hodiny: pondělí 14.00 – 14.45 h, telefon: +420 530 508 923
Kvetuse.Dolezalova@zsantoninska.cz

UČITELÉ II. STUPNĚ:

6.A
Mgr. Eva Vondráková
vyučuje Čj, Nj, konzultační hodiny: pondělí 14.00 – 15.00 h, telefon: +420 530 508 933
Eva.Vondrakova@zsantoninska.cz

6.B
Mgr. Jitka Pachlová
vyučuje M, F, Pč, konzultační hodiny: čtvrtek 13.45 – 14.30 h, telefon: +420 530 508 919
Jitka.Pachlova@zsantoninska.cz

7.A
Mgr. Silvie Rubešová
vyučuje D, Z, Vz, SVS, konzultační hodiny: úterý 14.00 – 14.45 h, telefon: +420 530 508 920
Silvie.Rubesova@zsantoninska.cz

7.B
Mgr. Romana Svobodová
vyučuje Čj, Hv, konzultační hodiny: úterý 14.00 – 14.45 h, telefon: +420 530 508 931
Romana.Svobodova@zsantoninska.cz

8.A
Mgr. Kateřina Svobodová
vyučuje Aj, konzultační hodiny: pátek 13.50 – 14.35 h, telefon: +420 530 508 932
Katerina.Svobodova@zsantoninska.cz

8.B
Mgr. Jana Horáková
vyučuje M, Z, konzultační hodiny: pondělí 14.15 – 15.00 h, telefon: +420 530 508 919
Jana.Horakova@zsantoninska.cz

9.A
Ing. Helena Janková
vyučuje M, F, Inf, konzultační hodiny: pondělí 13.50 – 14.35 h, telefon: +420 530 508 919
Helena.Jankova@zsantoninska.cz

9.B
Mgr. Jana Hanzlíková
vyučuje Čj, Ov, konzultační hodiny: středa 14.00 – 14.45 h, telefon: +420 530 508 931
Jana.Hanzlikova@zsantoninska.cz

NETŘÍDNÍ UČITELÉ:

Bc. Pavla Borkovcová
vyučuje Nj, konzultační hodiny: pondělí 13.45 – 14.45 h, telefon: +420 530 508 933
Pavla.Borkovcova@zsantoninska.cz

PaedDr. Jarmila Brnická
vyučuje Nj, Ov, konzultační hodiny: pondělí 14.00 – 15.00 h, telefon: +420 530 508 933
Jarmila.Brnicka@zsantoninska.cz

Mgr. Jaromír Pospíchal
vyučuje Tv, Ev, Vz, Z, konzultační hodiny: středa 14.00 – 14.45 h, telefon: +420 530 508 920
Jaromir.Pospichal@zsantoninska.cz

Bc. Lenka Pořízková
vyučuje Vv, konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: +420 530 508 922
Lenka.Porizkova@zsantoninska.cz

Mgr. Monika Prokopová Štachová
vyučuje Aj, Ov, konzultační hodiny: pondělí 14.00 – 14.45 h, telefon: +420 530 508 932
Monika.Prokop.Stachova@zsantoninska.cz

RNDr. Jiřina Sáňková
vyučuje Ch, Př, konzultační hodiny: úterý 14.00 – 14.45 h, telefon: +420 530 508 920
Jirina.Sankova@zsantoninska.cz

Mgr. Jaromír Skalník
vyučuje Tv, Pč, Ev, konzultační hodiny: úterý 12.55 – 13.40 h, telefon: +420 530 508 925
Jaromir.Skalnik@zsantoninska.cz

Mgr. Eliška Žilinská
vyučuje Aj, konzultační hodiny: čtvrtek 13.50 – 14.35 h, telefon: +420 530 508 932
Eliska.Zilinska@zsantoninska.cz

ASISTENTI PEDAGOGA:

Bc. Markéta Haraštová
konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: +420 530 508 931
Marketa.Harastova@zsantoninska.cz

Mgr. Jitka Racková
konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: +420 530 508 920
Jitka.Rackova@zsantoninska.cz

paní Želmíra Bozánová
konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: +420 530 508 929
Zelmira.Bozanova@zsantoninska.cz

paní Veronika Charvátová
konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: +420 530 508 922
Veronika.Charvatova@zsantoninska.cz

paní Denisa Dvořáková
konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: +420 530 508 932
Denisa.Dvorakova@zsantoninska.cz

Mgr. Jan Káňa
konzultační hodiny: dle domluvy, telefon: +420 530 508 919
Jan.Kana@zsantoninska.cz

ZAMĚSTNANCI ŠKOLNÍ DRUŽINY:

paní Želmíra Bozánová
vedoucí vychovatelka
vychovatelka 1. oddělení
Zelmira.Bozanova@zsantoninska.cz

Bc. Monika Vičarová
vychovatelka 2. oddělení
Monika.Vicarova@zsantoninska.cz

paní Šárka Vágnerová
vychovatelka 3. oddělení
Sarka.Vagnerova@zsantoninska.cz

Bc. Simona Lakomá
vychovatelka 4. oddělení
Simona.Lakoma@zsantoninska.cz

paní Gabriela Greipelová
vychovatelka 5. oddělení
Gabriela.Greipelova@zsantoninska.cz

paní Marie Svobodová
vychovatelka 6. oddělení
Marie.Svobodova@zsantoninska.cz

paní Ludmila Balcarová
vychovatelka 7. oddělení
Ludmila.Balcarova@zsantoninska.cz

paní Jana Pořízková
vychovatelka 8. oddělení
Jana.Porizkova@zsantoninska.cz

Bc. Lenka Pořízková
vychovatelka 9. oddělení
Lenka.Porizkova@zsantoninska.cz

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI:

pan Miloš Diviš
školník, telefon: +420 530 508 930

pan Vladimír Frýza
vrátný – odpolední provoz, telefon: +420 530 508 935 (byt)

paní Jaroslava Munzarová
výdej stravy, pracovnice úklidu, telefon: +420 530 508 928

paní Zdeňka Faltýnková
výdej stravy, telefon: +420 530 508 928

paní Kateřina Handlová
pracovnice úklidu

paní Soňa Roháčková
pracovnice úklidu

paní Lucie Gregorová
vrátná, telefon: +420 530 508 930