Spolek rodičů a přátel školy

Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Antonínská, z.s. v oddílu L, vložka 21860, IČ 05208564.

Kdo jsme

Spolek rodičů a přátel Základní školy Antonínská je dobrovolným, neziskovým spolkem sdružujícím rodiče, zákonné zástupce žáků a další příznivce školy, zkrátka všechny ty, kdož se zajímají o vzdělávání a výchovu, práci a rozvoj základní školy.

Účel spolku

Účelem spolku je rozvíjet spolupráci při vzdělávacím a výchovném působení rodiny, ZŠ Brno, Antonínská 3, 602 00 Brno (dále jen „škola“) a dalších institucí a jednat v zájmu školy. Zejména má spolek plnit následující cíle:

• seznámení rodičů a veřejnosti s výchovnými a vzdělávacími cíli a úkoly školy a úlohou rodičů při jejich naplňování,
  • seznámení vedení školy s náměty, připomínkami a stížnostmi rodičů a podílení se na jejich vyřizování,
  • přispívání škole dobrovolnou pomocí svých členů i materiálními i finančními prostředky při zajišťování výchovné a kulturní činnosti a zlepšování prostředí v základní škole a školní družině,
  • podpora zájmových a volnočasových aktivit v základní škole i školní družině,
  • sledování hygienických a stravovacích podmínek ve škole.

Rada rodičů

Ing. arch. Gabriela Chmelařová, předseda
Ing. Monika Vítková, první místopředseda
Ing. arch. Miroslava Zadražilová, druhý místopředseda

Členský příspěvek SRPŠ

Členské příspěvky pro školní rok 2019/2020 ve výši 400 Kč na žáka se vybírají v hotovosti na třídních schůzkách či dále u třídních učitelů.

Stanovy SRPŠ

Stanovy.

Shromáždění zástupců

Shromáždění zástupců 2019/2020 – seznam.

Zápisy ze shromáždění zástupců

Zápis_12.9.2019.