Podnikavost – projekt iKAP II

Žáci naší školy se zapojili v letošním školním roce do klíčové aktivity Podpory podnikavosti a kreativity v projektu Implementace KAP II. Cílem projektu je realizace aktivity v týmu, spolupráce, společné plánování, realizace a reflexe aktivity. Výstupem bude napsaná metodika a realizovaná aktivita. Skupina žáků se rozhodla zvýšit biodiverzitu školní zahrady, které se nachází v areálu naší MŠ. Prvním krokem bylo zmapování místa, příprava podkladů. Postupné kroky k naplnění cílů budeme společně koordinovat na dalších setkáních, které budou probíhat po celý školní rok.
Děkuji žákům a pevně věřím, že jejich zapojení do projektu jim otevírá cestu k dalšímu rozvoji osobních dovedností, znalostí a kompetencí.