Soutěž v anglickém jazyce pro 4.-5.ročníky

V úterý 6. června proběhla olympiáda v anglickém jazyce, které se zúčastnilo 21 dětí z 4.-5. tříd. Nejdříve jsme začali poslechovou částí, následně proběhla část ústní. Na prvním místě skončila Ada V. (5.B), na druhém Lukáš V. (5.A) a Richard M. (5.B) a na třetím místě se umístili Lukáš T. (5.A) a Anna B. (5.A). Konkurence byla nečekaně veliká a je vidět, že děti procvičují angličtinu nejen ve škole, a jsou tak skvělými angličtináři už na konci prvního stupně, což se jim na stupni druhém určitě vyplatí! Všem zúčastněným děkujeme za odvahu, kterou při soutěži prokázali a těší nás, že jim komunikace v anglickém jazyce dělá takovou radost.

Za vyučující Aj Mgr. Jana Černohlávková, Mgr. Monika Prokopová Štachová a Mgr. Kateřina Svobodová