Den v 5.B

Dnešní den, 5. 12.,  byl plný příjemných aktivit. Nejdříve jsme vyzdobili třídu  vlastnoručně vyrobenými postavami Mikuláše, čerta a anděla. Měli jsme připravenou Andělskou češtinu a Čertovskou matematiku na zábavné učení. Hned ráno jsme šli péct do školní kuchyňky linecké a perníkové cukroví, ale také vanilkové rohlíčky. Po upečení jsme je hned všechny snědli. Byly moc mňamky J. Pak jsme vyráběli ozdoby na společný vánoční stromeček, který máme v každém patře, ale také ve třídě jsme si nazdobili větvičky, abychom si navodili vánoční atmosféru. Naučili jsme se písničku a básničku pro Mikuláše. Ale ten pořád nešel. Dost jsme se na něho načekali, přišel až v průběhu 4. vyučovací hodiny. Čekání se vyplatilo, byla legrace a dostali jsme dvě logické hry, které jsme si hned zahráli.
Byl to bezva MIKULÁŠSKÝ DEN.
autor: žáci 5.B