Nejlepší tým Jihomoravského kraje je ze ZŠ Antonínská

V úterý 22. listopadu 2023 se na Gymnáziu Kapitána Jaroše konalo krajské kolo týmového mistrovství ČR v piškvorkách. Sešlo se zde celkem 24 výherců oblastních kol z celého Jihomoravského  kraje, a to jak ze základních škol, tak i z víceletých gymnázií. Po dlouhých a náročných utkáních ve skupinách a následných vyřazovacích soubojích zvítězil v celém turnaji tým žáků naší školy Antonka 987 ve složení Paolo Passini z 9.A, Teodor Široký z 8. B a Jakub Jan Černý ze 7.A třídy. Máme radost, že se žákům podařilo navázat na úspěch loňských deváťáků. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a držíme palce v dalším kole, kterým je prosincové celostátní Grandfinále na Fakultě sociálních studií MU v Brně.
autor: Mgr. Jana Horáková