Vánoční piškvorkový turnaj

19. prosince 2022 se na naší škole uskutečnil druhý ročník Vánočního turnaje v piškvorkách pro žáky 5. až 9. ročníků.
Zájemci byli rozděleni do skupin, z nichž po hrách v základní části postoupilo osm nejlepších do vyřazovacího playoff. Pohár pro vítěze získal Hugo Bilka z 9.A, stříbrnou medaili Paolo Passini z 8.A a bronzový skončil Josef Vokřínek rovněž z 9.A třídy. Nejlepším mladším žákem se stal Jakub Šemora z 5.B třídy, který nakonec obsadil krásné 4. místo.
Celého dění se účastnil a o hladký průběh turnaje se staral také úřadující juniorský mistr světa Jakub Horák. Pro všechny účastníky turnaje se naskytla příležitost zahrát si s ním, čehož hojně využili.
Na všechny účastníky playoff čekaly zajímavé ceny. Blahopřejeme vítězům, všem děkujeme za účast a pohodovou atmosféru a těšíme se na viděnou opět v příštím roce.
Mgr. Jana Horáková